Postet nga: granit elshani

Avokati: Granit Elshani ka Hematomë në Sy

Ndrecë Dodaj tha për KALLXO.com se vizitoi të mbrojturin e tij Granit Elshani që po mbahet i paraburgosur në Burgun e Prizrenit, pas raportimeve se Elshani u rrah ...

Historia e Konfliktit Elshani- Kelmendi që la 23 të Vrarë

Pa specifikuar se ku nisi konflikti dhe cili ishte incidenti i parë, prokurori i EULEX-it ka dhënë një bilanc tragjik të viktimave në mesin e të cilëve edhe ...

Granit Elshani Deklarohet i Pafajshëm për Vrasjen e Vitit 2010

Në Gjykatën Themelore të Pejës është mbajtur seanca fillestare ndaj Granit Elshanit i akuzuar nga Prokuroria Speciale e Kosovës për gjashtë vepra penale të ndodhura në ...

Granit Elshani Sillet në Gjykatë

Granit Elshani Sillet në Gjykatë

Gjykata Themelore në Pejë i ka shqiptuar masën prej 30 ditë paraburgim Granit Elshanit, i cili dyshohet për pjesëmarrje në një vrasje që ka ndodhur në vitin 2010.

30 Ditë Paraburgim për Granit Elshanin

Nën masa të rrepat të forcave policore sot është sjellë në Gjykatën Themelore të Pejës, Granit Elshani, i dyshuar për një vrasje në Pejë në vitin 2010.

Dorëzohet në Polici Granit Elshani

Dorëzohet në Polici Granit Elshani

Në stacionin policor të Pejës është dorëzuar një person. Zëdhënësi i Policisë në Pejë, Xhevat Ibraj, tha për KALLXO.com se bëhet fjalë ...