Postet nga: granit elshani

Dëshmia e policit: Granit Elshanit ia gjeta revolen nën jastëk

Në rigjykimin e Granit Elshanit, i cili po akuzohet për incidentin e janarit të vitit 2010, ku nga plumbat u vra një person e tre të tjerë u plagosën, ...

Konflikti mes Elshanëve dhe Kelmendëve të Pejës, Granit Elshani sot para Gjykatës

Granit Elshani, i akuzuar lidhur me incidentin e janarit të vitit 2010, ku nga plumbat u vra një person e tre të tjerë u plagosën, sot sërish pritet të ...

Rigjykimi i Granit Elshanit, polici rrëfen a ishte hapur zarfi me revolen e të akuzuarit

Në rigjykimin e Granit Elshanit, i cili po akuzohet për vrasje në diskotekën “City Club”, në Pejë, në cilësi të dëshmitarit u dëgjua zyrtari policor ...

Nesër vazhdon gjykimi i Granit Elshanit për vrasjen në diskotekën e Pejës

Nesër është paraparë të vazhdoje rigjykimi i Granit Elshanit për ngjarjen tragjike që ndodhi në natën e dytë të vitit të ri 2010.

Nesër fillon rigjykimi i Granit Elshanit për vrasjen në diskotekën e Pejës

Nesër pritet të fillojë rigjykimi i Granit Elshanit për ngjarjen tragjike që ndodhi në natën e dytë të vitit të ri 2010.

Ekskluzive, Apeli vendos për Granit Elshanin

Viti 2010 në Pejë, kishte filluar me vrasje dhe plagosje të tre personave, pasi që në një nga diskotekat e këtij qyteti ishte futur një person me dy revole dhe ...

Historitë e Granit Elshanit: Nga vetëdorëzimi deri te dënimi

Me dënimin prej 25 vitesh burg, Gjykata Themelore në Pejë e ka mbyllur në shkallë të parë të mërkurën njërën prej ngjarjeve më të bujshme të ...

Mbrojtja e Granit Elshanit paralajmëron ankesë ndaj vendimit të Gjykatës

Mbrojtja e Granit Elshanit, të cilin Gjykata e Pejës e dënoi me 25 vjet burgim, ka paralajmëruar se do ushtrojë ankesë ndaj këtij aktgjykimi.